Co děláme?

Orientujeme se převážně na zákazníky provádějící práce např. na jaderné elektrárně Temelín, v Týně nad Vltavou a jeho blízkého okolí, proto je základem naší filozofie dobrý spánek.
Kvalitní postel, čisté povlečení, klidná část sídliště mimo rušné zóny.

Ubytování

V současné době disponujeme bytem o velikosti 2+0 vybaveném pro ubytování až 3 osob s možností přistýlky.
Připojení Wi-fi zdarma.
Pro větší počet osob jsme schopni zajistit ubytování v soukromí přímo v Týně nebo v jeho blízkém okolí. 

Stravování

Ubytovací zařízení disponuje kuchyňským koutem vybaveným pro vlastní vaření. V okolí ubytovny je několik stravovacích zařízení včetně např. pizzerie s dovozem.

O nás

Jsme malá rodinná firma poskytující ubytování v soukromí. Poskytujeme ubytování v bytových domech v bytech I. kategorie v rekonstruovaných, zateplených panelových domech na sídlišti Hlinky v Týně nad Vltavou.

V současné době disponujeme bytem o velikosti 2+0 vybaveném pro ubytování 3 osob s možností přistýlky. Do budoucna plánujeme rozšíření ubytovacích kapacit.

Dále jsme chopni zajistit i pro větší počet osob ubytování v soukromí v Týně nad Vltavou a v jeho blízkém okolí.

Za cenu, kterou držíme pod průměrem získáte kvalitnější služby než bývá zvykem u naší konkurence.

Na prvním místě je pro nás zajištění kvalitního spánku pro naše zákazníky, proto nabízíme kvalitní postel, čisté povlečení a klidné prostředí mimo rušné zóny.

Ubytování je vhodné především pro pracovníky JE Temelín, pracovníky provádějící práce v Týně nad Vltavou a jeho okolí, nebo například pro rekreanty a turisty, kteří tento způsob ubytování používají zejména jako levnou základnu pro cestování po Vltavotýnském regionu.