Co děláme?

Orientujeme se převážně na zákazníky provádějící práce např. na jaderné elektrárně Temelín, v Týně nad Vltavou a jeho blízkého okolí, proto je základem naší filozofie dobrý spánek.
Kvalitní postel, čisté povlečení, klidná část sídliště mimo rušné zóny.

Ubytování

V současné době disponujeme dvěma byty a to o velikosti 2+0 vybaveném pro ubytování 3 osob a o velikosti 3+1 vybaveném pro ubytování 5 osob, oba byty s možností přistýlky. Připojení Wi-fi zdarma. Pro větší počet osob jsme schopni zajistit ubytování v soukromí přímo v Týně nebo v jeho blízkém okolí. 

Stravování

Ubytovací zařízení disponuje kuchyňským koutem (byt 2+0) nebo kuchyní (byt 3+1) s vybavením pro vlastní vaření. V okolí ubytovny je několik stravovacích zařízení včetně např. pizzerie s dovozem.

O nás

Jsme malá rodinná firma poskytující ubytování v soukromí. Poskytujeme ubytování v bytových domech v bytech I. kategorie v rekonstruovaných, zateplených panelových domech na sídlišti Hlinky v Týně nad Vltavou.

V současné době disponujeme dvěma byty. Byt o velikosti 2+0 vybaveném pro ubytování 3 osob a byt 3+1 vybaveném pro ubytování 6ti osob, oba s možností přistýlky.

Dále jsme schopni zajistit i pro větší počet osob ubytování v soukromí v Týně nad Vltavou a v jeho blízkém okolí.

Za cenu, kterou držíme pod průměrem získáte kvalitnější služby než bývá zvykem u naší konkurence.

Na prvním místě je pro nás zajištění kvalitního spánku pro naše zákazníky, proto nabízíme kvalitní postel, čisté povlečení a klidné prostředí mimo rušné zóny.

Ubytování je vhodné především pro pracovníky JE Temelín, pracovníky provádějící práce v Týně nad Vltavou a jeho okolí, nebo například pro rekreanty a turisty, kteří tento způsob ubytování používají zejména jako levnou základnu pro cestování po Vltavotýnském regionu. 
                                                                           REZERVUJTE UBYTOVÁNÍ